Pokud potřebujete nějakou věc rychle zabalit, pak je jednou z možností sáhnout po sáčku se samolepící klopou. Manipulace s ním je totiž velice jednoduchá. Je ale zapotřebí počítat s tím, že uloženou věc uvidí každý, protože jsou sáčky průhledné.

medvídek

  • Nehodí se tedy jako konečný obal při posílání soukromých zásilek.
  • Pokud ale posíláte nějaké zboží, které prodáváte, pak by reklama tímto způsobem mohla být docela přínosná.
    • A také je zcela zadarmo, protože je vlastně jen vedlejším produktem.

Sáčky s lepící lištou neboli klopou https://www.2pack.cz/sacky-pytle/pp-sacky-s-lepici-klopouse vyrábějí v mnoha velikostních variantách. Ty nejmenší, jejichž rozměry jsou osm krát dvanáct centimetrů, se výborně hodí při odjezdu na dovolenou nebo třeba služební cestu. A ocení je zejména ženy.

  • Do jednotlivých sáčků si můžete totiž roztřídit různé drobnosti, které jsou pro vás na cestách nezbytné.
  • Ty větší sáčky jsou vhodné na uložení triček, košil a různých dalších textilií.

Váš kufr se tak stane naprosto přehledným a rozhodně mu nehrozí žádný chaos.Tyto obalové materiály využívají také prodejci bižuterního zboží. Nabízené šperky se dají jednoduše ze svého obalu vyndat a po předvedení opět vsunout a zalepit. Není také nutné, aby prodavač věc balil do dalšího (například papírového) obalu.

koření

Vítají je i cukráři

Tyto druhy sáčků se pomalu dostávají i do obchodů s cukrářskými potřebami. Výrobci různých ozdob na dorty, jedlých perliček, lupínků z jedlého papíru a dalších dobrot, do nich právě tyto výrobky balí. Jejich průhlednost je v tomto případě také vítána. Sladké zboží vypadá ve svém průsvitném obalu luxusně a navíc má zákazník jistotu, že není v obchodu zaprášené nebo jinak ušpiněné. Využití těchto druhů sáčků a tašek je tedy velice široké a určitě najde své uplatnění nejen v obchodech, ale i v mnohých domácnostech.