V dnešní době snad už nenajdete zahradu, na které by alespoň přes léto nebyl postavený bazén. Většina lidí si tuto vodní zábavu pořizuje kvůli svým dětem a jistě nám všichni dáte za pravdu, že nejde pouze o zábavu, ale také o další starost a práci s údržbou bazénové vody. Ano, bazénová voda by měla být stále dokonale čistá a průzračná bez jakýchkoliv bakterií či mikrobů a jiných nečistot, aby byla vhodná ke koupání.
schody do vířivky.jpg
Spousta lidí je zvyklá se spoléhat na chlorové přípravky, které dokonale zničí jakékoliv bakterie a dezinfikují dokonale vodu, pokud ovšem nemáte rádi chemický zápach těchto přípravků nebo trpíte dokonce alergií na tento přípravek je právě pro Vás vhodná tak zvaná bezchlorová chemie, která obsahuje aktivní brom a dokonale vyčistí a vydezinfikuje Vaši bazénovou vodu a zbaví ji veškerých bakterií a mikrobů.
Bezchlorová chemie založená na bázi aktivního bromu se využívá hodně v domácích vířivkách, protože je vhodná pro úpravu vody i v hodně oteplených vodách, ale jak již bylo řečeno, můžete ji využívat i pro úpravu Vašich bazénových zařízení. Bezchlorová chemie je k dostání v podobě bromových tablet v různě velkých baleních za velmi příznivých cenových podmínek. Je jen na Vás jak velké balení si u nás vyberete, podle toho jak je velké Vaše koupací zařízení nebo podle toho, jak chcete být dopředu zásobováni.
proužkatý klobouk.jpg
Do bezchlorové chemie patří také přípravky na bázi aktivního kyslíku, které také dokonale vydezinfikují bazénovou vodu a to bez nepříjemného zápachu či jiného vlivu na bazénovou vodu. Tyto přípravky najdete také v naší široké nabídce. Nezapomeňte se porozhlédnout i po zbytku naší velké nabídky a pořídit si všechno potřebné pro dokonalou úpravu bazénové vody či vody ve Vašich vířivkách. Jistě oceníte také kvalitní testery vody a další přípravky, které Vám nabízíme.