Dnešní doba není nakloněna zarostenému podpaží a už vůbec ne chlupatým nohám. Už prakticky každá žena pravidelně odstraňuje své ochlupení nejrůznějšími způsoby. Nejznámějším a nejpoužívanějším způsobem odstranění chloupků je holení, které je ale bohužel jen krátkodobou záležitostí a je nutné je provádět pravidelně každý den a tím se mnohem více dráždí pokožka.

vosk

Pokud chcete odstranit chloupky dlouhodoběji, tak se spíše spolehnete na depilaci, ke které se v dnešní době používá včelí vosk, ale po takovéto depilaci je pokožka velmi citlivá a hodně podrážděná i po několik dnů. Ale včelí vosk není jediným depilačním přípravkem, který můžete použít pro dlouhodobější odstranění chloupků. Už jste slyšeli o cukrové pastě? Jde o skvělý přírodní přípravek určený k depilaci.

Cukrová pasta je karamelu podobná hmota, kterou stačí rozehřát v mikrovlnné troubě či ve vodní lázni na sporáku a ihned ji můžete použít. Proto nemusíte už na depilaci docházet ke své kosmetičce, ale můžete si ji provést i sama doma. S naší cukrovou pastou je depilace jednoduchá, rychlá, kvalitní a hlavně citlivější k vaší pokožce.

V každém balení cukrové pasty máte přiložený i návod k použití. Můžete si vybrat mezi několika druhy a to klasickou bez jakýchkoliv přísad, medovou pro velmi citlivou pokožku, která předchází podráždění, s olivovým olejem pro suchou pokožku a s kokosovým olejem pro velmi suchou a citlivou pokožku. Všechny námi nabízené produkty jsou vyráběny na přírodní bázi s hypoalergenním složením a jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku.

holení

Tak neváhejte a vyzkoušejte toto orientální tekuté zlato, díky kterému bude Vaše pokožka hladká a jemná a zbavená chloupků i na několik týdnů. Naše produkty jsou přístupné pro běžné zákaznice i pro velké salóny a kosmetická studia. Jsme si jisti, že budete velmi spokojeni.