Rána už jsou chladná a plná pavoučích mlh. Podzim se k nám přikradl téměř nepozorovaně a je třeba se na toto období vybavit. Ve vašem šatníku by rozhodně letos neměly chybět odstíny hnědé a trendům také vládnou béžové kabelky. Stačí se jen podívat okolo sebe, co právě vaše kamarádky nosí.
Připomínají nám spadané listí, které mění své odstíny každým dnem. Můžete vsadit na jemné tóny barev nebo se vrhnout do vln hořké čokolády. Záleží jenom na vás. Nebojte se kombinovat ani různé vzory a aplikace, které dodají takové kabelce šmrnc.1
o Sladká kořeněná čokoláda
Tmavé odstíny jsou téměř stejně univerzální jako černá. Nejen že vypadá naprosto skvostně a elegantně, ale můžete ji kombinovat se vším. Najdete mezi nimi i ležérní kousky, které se hodí ke sportovnímu oblečení.
o Sexy zrzky a plavovlásky
Pokud máte raději světlejší odstíny, které vám daleko více připomínají sílu slunečních paprsků, pak sáhněte právě po takové kabelce. Připomene vám možná časy dětství, kdy vás bavilo skákat do hromady spadaného listí. Vyloženě vám bude slušet červenohnědá, zrzavá nebo světle béžová. Dopřejte si pravou kůži nebo i čistě přírodní materiály, které voní.
2
o Odvážným štěstí přeje
Nudí vás pouze jedna jediná barva? Máte raději extravaganci a šarmantní styl? Pak vybírejte mezi taškami, které se nebojí stínování a sladění barev v jednom nebo více tónech. Zdobí je většinou nejrůznější vzory, které zaujmou už na první pohled nejen svoji nositelku.

o S vůní květin
Pro romantické duše jsou tu motivy výšivek, které vás vrátí o několik měsíců zpět do hřejivých letních dní. Některé značky se právě na tyto dekorace přímo specializují. Tak proč byste takový kousek nemohla vlastnit i vy?
Kupte si právě jednu takovou karamelku, která pojme všechny vaše osobní věci včetně kanceláře. Bez praktické a přitom moderní tašky se prostě v ulicích města dnes neobejde žádná rafinovaná žena. A mezi takové vy rozhodně patříte. Mějte tedy situaci pevně v rukou!