Přáli byste si, abyste měli to nejdůležitější a to je Apio%n naděje, že v případě útoku na vaši osobu budete mít něco, čím získáte třeba čas na útěk, protože útočníka překvapíte? Pokud ano, tak byste měli rychle si objednat náš elektrický paralyzér, který je zde k dispozici i v dámské variantě. Díky svým malým rozměrům jej snadno schováte do kabelky a snadno s ním můžete kdekoliv působit. Můžete si hod dát třeba od kapsid bundy. Vypadá jako deodorant, takže na první pohled ani nikdo nepozná, že nosíte u sebe tohle. V některých zemích je tohle zakázáno mít u sebe, ale v ČR naštěstí ne a můžete toho využít. Nikdy nevíte, kdy to budete muset použít.

strašidelný les

Doufáme, že tohle prostě nebudete muset nikdy použít, že k tomu nebudete mít příležitost, ale co když se stane to, že budete litovat toho, že jste to u sebe vy nebo vaše partnerka neměli, když bylo nejhůř? Pro jistotu je to opravdu dobré, mít tohle u sebe. Není to drahé, nezabere to místo, nemusíte ani nikam chodit, protože si to všechno objednáte pěkně z pohodlí domova, takže byste na to rozhodně neměli zapomenout, to si pište.

Nízké ceny

Naše ceny jsou další věcí, co se vám bude moc líbit. Jsou nízké a kvalita je naopak vysoká. Nikdy byste třeba neuvěřili, že taková malá věcička by vám mohla zachránit krk. Tohle pachatele naprosto odzbrojí a vy získáte čas utéct, zavolat pomoc a vzdálit se někam na lepší místo. Je to opravdu jenom na vás, tak se nebojte a rozhodněte se co nejrychleji.

domácí násilí

Pokud se bojíte v nočních hodinách o vaši partnerku, ženu či přítelkyni nebo nějakou slečnu z rodiny, tak byste jí tohle měli darovat třeba jako dárek k narozeninám nebo jenom tak, abyste i vy měli lepší svědomí, že jste udělali všechno, pro její ochranu. Je jasné, že jí nemůžete dělat dvacet čtyři hodin osobního strážce, ale to, co udělat můžete, je koupit jí elektrický, dámský paralyzér.