Na motorce se dá jezdit v jakémkoli oblečení a za každého počasí. Pouze však některé oděvy, zejména ty správné motorkářské, vám zajistí nejenom životně důležitou bezpečnost, ale i dostatek pohodlí. Pouze v tom správném oblečení se budete při každé jízdě na motorce cítit naprosto skvěle a za každého počasí.
model na motorce
Existuje několik důležitých zásad a tipů, podle kterých je možné správné oblečení na motorku vybrat. Především musí oblečení pro jízdu na motorce zvládnout tři základní úkoly:
ü  Na prvním místě je bezpečnost. Z toho důvodu je množství oblečení standardně vybaveno chrániči a často mívá i reflexní prvky.
ü  Pohodlí, to znamená, že se musíte bez ohledu na počasí, ať už je horko, déšť anebo zima co možná nejvíce soustředit na jízdu ve správném oblečení. Takže to by mělo fungovat tak, jak má.
ü  Design a funkčnost znamená, že oblečení by mělo vypadat dobře, a zároveň ulehčovat život v jedné stopě, kupříkladu tím, že budou kapsy umístěny na správném místě, anebo se snadným ovládáním zipů v rukavicích.

0