Ideálním předmětem k propagaci vaší firmy či akce je jakýkoli textil, necháte-li si ho potisknout vším, co chcete sdělit. Může to být obrázek, slogan, či adresa firmy nebo jméno výrobku. Nejčastěji se jedná o trika, potisknout jdou ale i jiné části oblečení.
Máte tedy vymyšleno, co natisknete a kam, ale nemáte zajištěn potřebný počet kusů. Inu, reklamní textil určitě nepořídíte v dostatečném množství v žádném supermarketu, secondhandu či obchodním domě. Běžné prodejny s oblečením takové věci prostě nevedou.

čepice

Potřebujete-li zajistit velký počet trik či jiného oblečení vhodného k potisku, obraťte se na nás. Rádi vám seženeme, co potřebujete. Vše vám jsme schopni doručit už do 24 hodin a to zdarma, při určitém odběru. Máme dostatek všeho, co jen můžete k potisku potřebovat.

· Trika
· Polokošile
· Mikiny
· Fleece a froté
· Čepice
· Legíny
· Tašky
Veškeré kusy oblečení nabízíme v různých velikostech od S po XXXL, mnoha variantách i několika barvách. Vhodné pro muže i ženy, stačí si vybrat. Nabízí se však i různé druhy materiálů, ale 100% bavlna je jistota.

mikina

Komplexní služby jsou samozřejmé, budete-li si je přát

Ale my dovedeme mnohem víc, než jen obstarat potřebný počet kusů reklamního textilu. Umíme zajistit komplexní služby. To znamená, že umíme zařídit i potisk nebo vyhotovení výšivky podle vašich přání. Dokonce vám rádi zpracujeme i návrh potisku, pokud si vy nevíte rady a raději to necháte na profesionálech.
Nemusíte ztrácet čas hledáním různých firem, které jedna po druhé zhotoví každý krok vašich požadavků. Můžete mít vše od jedné firmy. Ušetřete si tím starosti i finance. Obraťte se na nás a my pro vás celou zakázku rádi vyhotovíme.
A řešení nabízíme i těm, kteří nepotřebují balíky textilu po mnoha kusech. Odběr produktů od nás je možný už od 1 kusu a to se málokde vidí. Tak neváhejte a využijte toho, jsme tu pro vás.