Místnost, ve které se nejenom vaří, ale také se zde odehrává spousta jiných událostí. Často se u ledničky potkáte s rodinou, s dětmi nebo přítelem, když zrovna dostanete na něco chuť. Lednička proto nesmí chybět v žádném klasickém provedení kuchyně. Za zmínku však také stojí i další moderní spotřebiče, kterým se ještě budeme věnovat.

obývák

Preciznost provedení a přesnost. Těmito vlastnostmi se vyznačuje naše studio. Grafické návrhy se provádí zdarma a vyznačují se co nejpřesnějším zpracováním. Každému zákazníkovi se věnujeme zcela individuálně. Vyslechneme jeho prosby i každou jeho žádost. Doladíme tuto místnost do posledního detailu a vybavíme nejmodernějšími spotřebiči. Kvalitní české dřevo je nedílnou součástí, se kterou denně pracujeme. Vyznačuje se vysokou kvalitou a také příjemným vzhledem. Ovšem vybrat si můžete jakýkoliv dekor dřeva. Není výjimkou ani zajímavý design. Vždy se snažíme zachovat maximální funkčnost celého prostoru. Vybavení proto musí být přizpůsobené plně vašim potřebám, ale také maximálnímu využití. Styl by se měl každému člověku přizpůsobit na míru.

České kuchyně na míru

Osobitý styl, profesionální jednání, skvělá cena a rychle provedená práce. Tím se vyznačuje kuchyně Plzeň. Provedeme návrh i montáž. Design každé kuchyně je naprosto nadčasový. Vzhled je velice půvabný, ale přitom si tento prostor zachovává svou hlavní funkci, kterou plní naprosto dokonale. Jedná se o prostor pro vaření, který se vždy snažíme zachovat a ještě jej v mnohých ohledech vylepšit. 3D návrh je vždy působivý a co nejvíce se v každém směru přibližuje realitě.

kuchyň

Rozhodně nic neztratíte, když to s námi vyzkoušíte.
§ Poskytujeme záruku a to až na dlouhých 36 měsíců.
§ Vždy se zaručujeme i za veškeré ostatní prvky.
§ Poskytujeme kvalitní kování.
§ U nás je samozřejmostí i výroba jakýchkoliv atypů.
§ Přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.