V současné době jsou na našem trhu dostupné kusové koberce všech tvarů a velikostí. Kusový koberec je pro vaše bydlení skvělým doplňkem, který v mžiku promění vzhled vašeho interiéru, jako mávnutím kouzelného proutku. Kusové koberce se stávají znovu objeveným trendem, neboť . Kusový koberec, který si položíte ve vašem domově na podlahu, dokáže opravdové divy, jako například:
· prozáří interiér bydlení
· zateplí místnosti
· zútulní váš domov
koberec před gaučem

Do každé místnosti

Kusový koberec je vhodný nejenom do obývacího pokoje, ale i do dětského pokoje, anebo ložnice. Zrovna tak je možné umístit kusový koberec do koupelny, anebo na terasu.
· Kusové koberce jsou na trhu nabízeny v mnoha barevných odstínech. Velice žádané jsou v současné době kusové koberce vyrobené v pastelových barvách.
· Jedním z oblíbených odstínů kusových koberců je modrý odstín. Modrá barva je prostě klasikou a trendem současně. Modrá barva je totiž neutrální barva, která je vhodná do naprosto všech interiérů bydlení. Pokud se vám tento barevný odstín zdá nudný, je možné si pořídit modrý kusový koberec s výraznějším vzorem.
· Jestli se vám líbí něco výrazného a máte rádi zářivé barvy, potom vám doporučujeme pořízení kusového koberce v růžovém, anebo červeném odstínu. Takto zařízený interiér v červených odstínech je vhodné doplnit například dřevěným nábytkem.
· Máte-li obavu z takovýchto výrazných barev kusových koberců, doporučujeme vám obstarat si kusový koberec v rezavém odstínu. Tato barva je méně výrazná, než například oranžová, ale je stejně teplá a útulná. Rezavý odstín se kromě toho snáší s mnoha dalšími barvami, například světle zelenou, růžovou, či modrou. Kromě toho ladí v interiéru jak s moderním nábytkem, tak i se starožitným.
velká ložnice

Co je na výběr?

Pokud si již pořizujete kusový koberec do vašeho bydlení, je třeba myslet rovněž na to, jakou bude mít nový kusový koberec:
· strukturu
· tvar
· vlas
· techniku výroby
Kusové koberce je možné pořídit již nejenom obyčejné a tradiční, ale i moderně potištěné v abstraktních vzorech.