Založení vaší společnosti už proběhlo před mnoha lety. Tenkrát byla konkurence v oboru silná a vy jste se museli rychle prosadit. Bylo třeba investovat značné prostředky nejen do vybavení podniku, ale zejména do reklamy. Rovněž jste si nemohli dovolit začít obchody bez kvalitních odborníků, kteří požadovali vysoké platové ohodnocení. To vše bylo třeba financovat a vlastní zdroje nestačili. Tenkrát jste si sjednali několik půjček a ty mají stále místo ve vašem účetnictví dodnes. Dnes už je vaše podnikání velmi stabilní a máte silné postavení na trhu.

mobil

Proto vás trápí, že stále platíte vysoké splátky a že si nemůžete dovolit další investice do podniku dříve, než uhradíte všechny dřívější úvěry. Máme pro vás dobrou zprávu! I vy si můžete dovolit další investice. I pro vás jsou otevřené dveře s názvem refinancování. https://www.ferovahypoteka.cz/hypoteky-bez-registru/ vám umožní zbavit se starých nevýhodných půjček s vysokou splátkou.

domluva

Podmínky úvěru
Abyste úvěr získali, je třeba zastavit nějaký nemovitý majetek. Tím je půjčka posuzována jako velmi bezpečná a finanční prostředky jsou vám poskytnuty na velmi příznivý úrok. Často se úroková míra pohybuje okolo čtyř procent, což je méně, než u srovnatelného produktu nabízejí některé banky. Dobu splácení si můžete rozložit na mnoho let, a to je právě řešení vašich vysokých splátek. Prodloužením doby splatnosti získáte menší měsíční zatížení. Peněžní prostředky, které vám zbydou můžete znovu vložit do podnikání jako investici a opětovně je proměnit v zisk. Úvěr je natolik flexibilní, že umožňuje předčasné splacení i vkládání mimořádných splátek. Není problém si tak nastavit režim malých splátek a připravit se na úplnou úhradu dlužné částky v budoucnosti. Přesné podmínky i individuální nabídku se dozvíte po vyplnění kontaktního formuláře.