Dlouhé, husté a okouzlující řasy si přeje každá z nás. Bohužel né všechny máme štěstí, aby jsme měli přírodní řasy dle našich představ. Někdo si své řasy upravuje řasenkou, jiné chodí na zdlouhavé prodlužování či na tzv. "trvalou". V poslední době se ale objevil úplně nový produkt. Magnetické řasy! Tyto řasy uchvátili snad všechny dívky. Velkou předností má být nejen snadná aplikace, ale i přirozený vzhled.
oční linka
Jednu přiložíte na vrchní víčko svého oka a druhou pod řasy. Díky magnetkám se spojí a krásné přirozeně vypadající řasy jsou na světě. Opak je ale pravdou. Podle videí vypadá vše snadně. Jakmile si je však objednáte a nasadíte, příjde zklamaní. Většina magnetických řas je totiž skoro rovná, tudíž vám řasy budu v koutkách odstávat. Některé slečny situaci vyřešily tak že řasy rozstříhaly a aplikovaly každou část zvlášť. Většinou jsou magnetky i vidět, což také nebudí zrovna hezký vzhled, a zbytek líčení to zkazí. Na youtube najdete mnoho videí, kde youtuberky ukazují pravou tvář tohoto produktu.
dlouhé řasy
Youtuberka Petralovelyhair natočila celou aplikaci i odstraňování magnetických řas. Sama si velmi dobře lepí umělé řasy ale aplikace magnetických řas pro ní byla velkým oříškem. Né že jí nešli pořádně nasadit, odstranění bylo ještě horší. Když už je zvládla po mnoha pokusech nasadit, trčely jí umělé řasy v koutkách. Takto by byla spíše pro smích než pro obdiv.
Další odvážná youtuberka se nazývá Kocourkovy dobroty a kosmetika. Tato youtuberka zkošela magnetické řasy od značky Ardell. Od této značky si běžně kupuje umělé řasy které si lepí, a je s nimi spokojená. S těmi magnetickými už tak spokojená nebyla. Řasy jí také nešli tak jednoduše nasadit, a zase trčí.
Pokud vám prý magnetické řasy trčí, máte je moc dlouhé. Pokud budete chtít tedy velký objem, bude lepší se držet známé řašenky či prodlužování.