Skutečnost, že se ve vašem bytě nebo domě nachází nespočet lidí, kteří vlastní ještě více oblečení, je více než stresující. I v případě, že žijete sami a máte příliš velkou zásobu oblečení všeho druhu, může být náročné umístit jich všechny pouze do jedné skříně, ve které byste měli všechno úhledně uložené.
Z toho důvodu by nebylo vůbec na škodu, kdybyste si udělali šatnu, která bude disponovat mnohem větším a prostornějším úložním místem než obyčejná skříň.
chodba bytu

Úprava ložnice na šatnu

Ložnice je zpravidla místnost, ve které se příliš dlouho nezdržujete a není nutné, se v ní více pohybovat. To značí, že je nejlepší možnou místností k tomu, předělat ji tak, aby se vám do ní vlezla i šatna.
S pomocí šikovných designerů a návrhářů, se vám může splnit sen a docílíte toho, že budete mít všechny vaše věci rozdělené do uspořádaného celku. Zkrácení ložnice o pár metrů, pro potřebu vybudovat v ní šatnu, vás možná bude stát nějakou tu korunu a čas strávený s dělníky, ale uvidíte, že výsledek se vám vyplatí.
V případě, že máte doma zručného a schopného muže, kterému manuální práce není cizí, rozhodně můžete ušetřit a docílit finální podobu, ze které budete více než nadšeni – a to všichni!
obraz stromu

Zrušení koupelny v dětském pokoji

Mnoho rodinných domů disponuje více než jednou koupelnou a toaletou. Zpravidla rodiče nechávají pokoj se sociálním zařízením dětem, které ho stejně příliš nevyužívají, protože tráví čas převážně v obývací části domu. Místo toho, jim můžete tento prostor předělat na jejich vlastní šatnu, do které se dáte nepřeberné množství jejich oblečení. A můžete si být jistí, že to ocení mnohem více než koupelnu.

Jak na šatnu v bytě?

V bytě je poněkud náročnější vymyslet, kde a jakým způsobem umístit šatnu, která by se vám hodila jako sůl. Ve většině bytů se nachází menší místnost, která slouží na ukládaní úklidových potřeb. Pokud ji máte, neváhejte z ní udělat (i když malý) luxusní šatník.
V jiném případě se můžete zaměřit na předsíň, kterou zmenšíte tím, že do ní vložíte (nebo vystavíte) obří skříň, která vám poskytne dostatečně velký úložný prostor pro vaše oblečení.