Skutečnost, že se ve vašem bytě nebo domě nachází nespočet lidí, kteří vlastní ještě více oblečení, je více než stresující. I v případě, že žijete sami a máte příliš velkou zásobu oblečení všeho druhu, může být náročné umístit jich všechny pouze do jedné skříně, ve které byste měli všechno úhledně uložené.
Z toho důvodu by nebylo vůbec na škodu, kdybyste si udělali šatnu, která bude disponovat mnohem větším a prostornějším úložním místem než obyčejná skříň.
chodba bytu

Úprava ložnice na šatnu

Ložnice je zpravidla místnost, ve které se příliš dlouho nezdržujete a není nutné, se v ní více pohybovat. To značí, že je nejlepší možnou místností k tomu, předělat ji tak, aby se vám do ní vlezla i šatna.
S pomocí šikovných designerů a návrhářů, se vám může splnit sen a docílíte toho, že budete mít všechny vaše věci rozdělené do uspořádaného celku. Zkrácení ložnice o pár metrů, pro potřebu vybudovat v ní šatnu, vás možná bude stát nějakou tu korunu a čas strávený s dělníky, ale uvidíte, že výsledek se vám vyplatí.
V případě, že máte doma zručného a schopného muže, kterému manuální práce není cizí, rozhodně můžete ušetřit a docílit finální podobu, ze které budete více než nadšeni – a to všichni!
obraz stromu

Zrušení koupelny v dětském pokoji

Mnoho rodinných domů disponuje více než jednou koupelnou a toaletou. Zpravidla rodiče nechávají pokoj se sociálním zařízením dětem, které ho stejně příliš nevyužívají, protože tráví čas převážně v obývací části domu. Místo toho, jim můžete tento prostor předělat na jejich vlastní šatnu, do které se dáte nepřeberné množství jejich oblečení. A můžete si být jistí, že to ocení mnohem více než koupelnu.

Jak na šatnu v bytě?

V bytě je poněkud náročnější vymyslet, kde a jakým způsobem umístit šatnu, která by se vám hodila jako sůl. Ve většině bytů se nachází menší místnost, která slouží na ukládaní úklidových potřeb. Pokud ji máte, neváhejte z ní udělat (i když malý) luxusní šatník.
V jiném případě se můžete zaměřit na předsíň, kterou zmenšíte tím, že do ní vložíte (nebo vystavíte) obří skříň, která vám poskytne dostatečně velký úložný prostor pro vaše oblečení.

Místo pro šatnu
4.3 (86.67%)3