Podmínky a služby Stahujvidea jsou takové příkazy nebo doporučení, které je opravdu ale nutné dodržovat a respektovat. Znám bohužel mnoho případů, kdy se někomu velmi vymstilo něco nedodržet a že pak z toho byl opravdu moc velký problém. A to si nedělám srandu, je to tak. Podmínky a služby jsou tady právě od toho, aby se vše psané a dané dodržovalo, a tak se nedivím, že ten, kdo vymyslí podmínky, tak je pak naštvaný, když na to každý kašle. Já sama jsme si dala nějaké podmínky na mé služby. Hlídám děti a má taky mám podmínky, když vykonávám službu paní na hlídání. Taky občas dělám velké úklidy rodinám, které na to nemají čas.

I jóga má své podmínky.

Taky mám tady podmínky. Podmínky a služby jsou tedy úplně všude a je vážně zbytečné se zabývat tím, že byste nějaké podmínky přeskočili nebo záměrně nesplnili. Podmínky služby je tedy vážně nutné respektovat a nemít z toho srandu. Od toho tam podmínky jsou přeci, to je jasné. A jak byste se například cítili vy, kdy byste si dali své podmínky na služby, které provozujete a pak k vám někdo přišel a nic by nedodržoval? Jak by vám bylo? Jistě by vám to vadilo a taky mrzelo. mě by to hlavě mrzelo, že jí se tady dělám s podmínkami na služby, které dělám a potom by se jim někdo vysmál? Tak na tohle bych neměla nervy a byl abych zklamaná.

Podmínky jsou všude!

Navíc já jsem velmi citlivá, takže bych se taky mohla rozplakat, a to myslím vážně. Znám ale hodně lidí, co podmínky služby schválně nedodržují a mají z toho velkou srandu. A abych pravdu řekla, tak jsme to nikdy nepochopila a nevím, co je na podmínkách na služby tak vtipného. Podmínky jsou všude! A jak jste na tom vy? Taky máte v něčem podmínky a jste nekompromisní nebo vám je jedno, zda vaše pravidla někdo dodržuje? Každý to má jinak. Podmínky služby jsou vážně všude, když se rozhlédnete, I v klasickém obchodě se musíte nějak chovat. I kadeřnictví nebo lékař má své podmínky. Je to ve službách, ale i v prodeji věcí.