Jsou to choroby tím zákeřnější a některé smrtelně nebezpečné. Existuje však jedna, na kterou se rozhodně neumírá, ale může toho, kdo ji má pěkně sundat na dno. Hlavně spíše to psychické nežli fyzické. Tato nemoc se týká starších pánů, dámy, vy se jí bát nemusíte v žádném případě.

Starší pánové již sice tuší, že spějí do věku stařeckého, ale nechtějí si to připustit. Což je ostatně dobře a je to správné pro jejich psychiku. Pak však dojde ke zlomu, který z nich může udělat trosky. Jednoho večera, nebo po více dalších začnou pomaličku ale jistě zjišťovat, že jim to již při erotických hrátkách s partnerkou nefunguje tak jako kdysi. A je to tady. Začnou se tím trápit, psychicky je to nahlodává a do toho se tlačí obava, jak na to bude reagovat jejich partnerka. A není se co divit, pokud hraje sex v jejich soužití tu důležitější roli.

ložnice

Co však dělat? Nejjednodušší je to probrat s partnerkou a tím je problém již z větší části vyřešen, pokud k tomu ovšem ona přistoupí rozumně a neudělá něco co zavání pozdější tragédií. Naštěstí je většina žen rozumná a pochopí to. Společné hledání řešení pak může být pro oba velmi zajímavé a nemusí být zrovna nudné. Takže i to je k něčemu dobré. Pokud ovšem nebude mít kladný výsledek, bude asi první návrh partnerky, aby muž vyhledal pomoc lékaře. To je ovšem pro něj naprosto nemyslitelné.

manželská postel

Na internetu je tvrzení, že to bez něj nejde, protože veškeré léky týkající se erektilní dysfunkce, jak se tomu odborně říká, musí napsat on. Není to pravda. Toto tvrzení se týká pouze léku zvaného Viagra. Jenže ony existují její generika, což jsou léky obsahem i složením totožné. Z nich nejlevnější Kamagra je k dostání zcela běžně, bez lékařského předpisu. Pokud tomu nevěříte, tak klikněte na odkaz výše zde v tomto článku a uvidíte sami, že si lék můžete normálně objednat. Balíček pak přijde běžnou poštou.