Pronajmout si dodávku z půjčovny dodávek v Praze 5 je naprosto běžný jev a samozřejmě se to týká situací, které probíhají zejména v průběhu denních hodin mezi východem a západem slunce. Složíte vratnou kauci, vůz si převezmete v dohodnutém čase a vyrazíte za svými cíli, ať už je to výjezd na dovolenou, sportovní soustředění, anebo nějaké větší nákupy či stěhování. A právě o stěhování bychom se tu rádi zmínili více do hloubky, neboť s dodávkou se nabízí akce veskrze neobvyklá, ale velmi efektivní – noční stěhování.

stěhování krabic

V noci je to dobrodružnější, ale rychlejší a bezpečnější – pronajímatel dodávky vám zajistí vůz, s nímž můžete trávit na silnicích prakticky jakoukoli denní či noční dobu, podstatné je pouze jej vrátit v původním stavu, v pořádku, a v dohodnutém termínu. Nic vám tedy nebrání v tom přestěhovat byt třeba mezi desátou hodinou večerní a čtvrtou hodinou ranní. Tato doba je ideální z více důvodů.

noční jízda

Minimální provoz – ten vás příjemně překvapí, máte silnici skoro jen pro sebe a čím méně aut kolem vás, tím menší pravděpodobnost nějakého střetu. Tím se snižuje i stres a máte více klidu na řízení vozidla a lépe se soustředíte na váš stanovený program.

Více toho stihnete – pokud si předem zajistíte velkou svačinu, nezdržujete se nakupováním jídla u čerpacích stanic či v supermarketech. Vaši sousedé spí a nebudou vás obtěžovat svou zvědavostí. Budete mít volný výtah, vchodové dveře a možná, že i bude volnější parkování a příjezd k vašemu domu.

V noci není horko – pokud se stěhujete v létě, vyhnete se nepříjemnému horku, v noci je příjemný chládek, což pro fyzicky namáhavou práci je naprosto ideální situace. Spící lidé také nevyzařují negativní myšlenky a citliví jedinci to komentují tak, že je v noci větší klid na jakoukoli tvůrčí činnost. Proto je stěhování bezpečnější a čím méně rozptylujících jevů, tím lépe pro vás.