Není krásnějšího okamžiku, než když si domů z porodnice přinesete ten krásný uzlíček štěstí, který se vám narodil. Zachyťte tyto krásné okamžiky novorozeneckého období a uchovejte si vzpomínky na první týdny života vašeho děťátka. Navštivte s vaším malým děťátkem profesionální ateliér, který se kromě jiného zaměřuje také na focení miminek.

dítě

Newborn focení – barevné vzpomínky na papíře
Pokud jste se rozhodli navštívit profesionální ateliér, rozhodně s vaším děťátkem absolvujte newborn focení. Ideálním obdobím pro vznik těch nejkrásnějších a nejroztomilejších snímků, na kterých děťátka spinkají je právě novorozenecké období – první týdny po porodu, kdy ještě děťátko většinu času prospí. V takovém okamžiku pak vznikají nádherné snímky spících dětí v proutěném košíku, na dece nebo u rodičů v náručí. Na krásných obrázcích vám tak vzniknou momenty, kdy vaše děťátko sladce spinká jako andílek.

Holčičky můžete nechat ozdobit různými rozkošnými růžovými čelenkami a dečkami, pro chlapečky je pak samozřejmostí modrá varianta. Vytvořte si krásné vzpomínky v podobě profesionálních fotek a zachyťte okamžiky, které se vám navždy vryjí do paměti.

Zachyťte vaše jedinečné a nezapomenutelné vzpomínky na papír. Zastavte alespoň na chvíli čas, než vaše děťátko vyroste do batolecího věku a připomínejte si později tyto okamžiky na krásných newborn snímcích vzniklých v ateliéru. Tyto snímky se také mohou stát dárkem a ty nejpovedenější si zaslouží dát zarámovat.
Až budete mít později volnou chvilku, rádi si při prohlížení těchto snímků zavzpomínáte na to, jak bylo vaše děťátko malinkaté a nevinné jako andílek.

miminko

Uchovejte si památku na novorozenecké období nejen ve vaší paměti, ale také na profesionálních newborn snímcích, které budou zásluhou zkušené profesionální fotografky.

Profesionální focení těch nejmenších
Ohodnoťte příspěvek