Není krásnějšího okamžiku, než když si domů z porodnice přinesete ten krásný uzlíček štěstí, který se vám narodil. Zachyťte tyto krásné okamžiky novorozeneckého období a uchovejte si vzpomínky na první týdny života vašeho děťátka. Navštivte s vaším malým děťátkem profesionální ateliér, který se kromě jiného zaměřuje také na focení miminek.

dítě

Newborn focení – barevné vzpomínky na papíře
Pokud jste se rozhodli navštívit profesionální ateliér, rozhodně s vaším děťátkem absolvujte newborn focení. Ideálním obdobím pro vznik těch nejkrásnějších a nejroztomilejších snímků, na kterých děťátka spinkají je právě novorozenecké období – první týdny po porodu, kdy ještě děťátko většinu času prospí. V takovém okamžiku pak vznikají nádherné snímky spících dětí v proutěném košíku, na dece nebo u rodičů v náručí. Na krásných obrázcích vám tak vzniknou momenty, kdy vaše děťátko sladce spinká jako andílek.

Holčičky můžete nechat ozdobit různými rozkošnými růžovými čelenkami a dečkami, pro chlapečky je pak samozřejmostí modrá varianta. Vytvořte si krásné vzpomínky v podobě profesionálních fotek a zachyťte okamžiky, které se vám navždy vryjí do paměti.

Zachyťte vaše jedinečné a nezapomenutelné vzpomínky na papír. Zastavte alespoň na chvíli čas, než vaše děťátko vyroste do batolecího věku a připomínejte si později tyto okamžiky na krásných newborn snímcích vzniklých v ateliéru. Tyto snímky se také mohou stát dárkem a ty nejpovedenější si zaslouží dát zarámovat.
Až budete mít později volnou chvilku, rádi si při prohlížení těchto snímků zavzpomínáte na to, jak bylo vaše děťátko malinkaté a nevinné jako andílek.

miminko

Uchovejte si památku na novorozenecké období nejen ve vaší paměti, ale také na profesionálních newborn snímcích, které budou zásluhou zkušené profesionální fotografky.