Je to výsadou převážně mladé generace, která má neukojitelnou touhu po tom, mít v jejich mládí tolik sexuálních prožitků, kolik je jen možné. Ovšem ani starší generace se nemá za co stydět, protože je sex součástí jejich života i v době, kdy si ostatní kolem nich myslí, že je pro nich už dávno tabu.
V jakém věku si ho můžete užít nejvíce a proč by měl být příslušný pouze mladší generaci? Není přece žádné pravidlo, které říká o tom, že s ním v určitém věku musíte nadobro skoncovat.
rande u stromu

Mládí a jeho dravost

Mladí lidé berou sex jako formu odreagování a zkoušení sfér, které jsou pro nich zcela nové a neobjevené. Na první sex spěchají až příliš a čas, který jim trvá k tomu, aby se v něm zdokonalili, není příliš dlouhý. Co jim však trvá delší dobu je najít vhodného partnera, se kterým obyčejný sex nabere zcela jiné obrátky a perfektně spolu budou v posteli ladit a fungovat.
A že si ho v průběhu jejich mladého života užijí dostatek, o tom není vůbec pochyb!
pouta na ženě

Sex po třicítce

Třicet let je taková nepsaná hranice, která říká o tom, že je mládí člověka na vrchole. Po překonání tohoto čísla ve vašem životě nastává období, kdy si už hledáte jiné způsoby k tomu, jak si ho užít a vychutnat naplno. A možná i z toho důvodu, že jste si užili v mládí sexu více než dostatek, po třicítce už nemáte potřebu – vyhledávat ho v takovém množství, v jakém by se mohlo očekávat. To však neznamená, že ho z vašeho života vymažete. Jen se už sníží limit jeho pravidelnosti, který jste měli daný v mladším věku.
Dalším důvodem, který má za následek pokles vašich sexuálních styků je životní partner, se kterým jste už delší dobu a třeba už v manželství, ve kterém figurují už vaše děti. I díky neustálé péče o nich, se vám možná do jeho aktivity chtít nebude a podstatně se změní i to, jak bude váš sex probíhat, když už nastane.

Sexuální zkušenosti po padesátce

Lidi, kteří už přesáhli hranici padesáti let, jsou házení do starého železa. Myslíte si však, že už sex nepraktikují nebo naopak, že to není ani tělesně možné? Omyl!Mnoho lidí v pokročilém věku, v sobě najde takzvaný druhý dech a elán, užívat si sexuálního života opět tak, jak tomu bylo kdysi už hodně dávno.
V případě, že to nejde samo, pomůže medicína. Ovšem věřte tomu, že sex není cizí ani starším lidem, kteří žijí poměrně aktivním stylem života.