Sídlo je pro každého podnikatele velmi důležité. Pokud máte větší firmu měli by místo tohoto sídla být reprezentativní. Jak tento problém vyřešit? Je to problém skoro každého podnikatele. Sídlo je velmi důležité a můžete ho potřebovat například pro schůzky. Ale někdy mohou vést okolnosti k tomu, že svoje sídlo nemáte a je potřeba to co nejrychleji vyřešit. Spousta firem nabízí možnosti mít sídlo na lukrativní adrese budovy, kterou vlastní. Jedná se o budovu na lukrativním místě, kde si firmy přihlásí své sídlo a následně jim zde chodí pošta.

sídlo

Co může nabídnout sídlo společnosti

Levné sídlo firmy Praha nebo Brno nabízí mnoho skvělých služeb pro podnikatele. Můžete si vybrat mezi dvěma varianty, kdy obě jsou založené na notářsky ověřeném souhlasu s umístěním sídla na dané adrese. Adresa Vašeho sídla je poté zapsána v obchodním rejstříku a bere se za právně platnou. Tím je samozřejmé, že Vám na tuto adresu bude chodit i důležitá pošta ohledně podnikání. Firma Vás poté upozorní emailem, že Vám pošta dorazila a pokud máte sjednanou službu skenování, bude Vám rovnou tento dopis naskenován, abyste s jeho obsahem nečekali až budete mít čas si dopis vyzvednout.

Ptáte se na možnost obchodního jednání? Tuto možnost taky máte v budově. Vždy si rezervujete na určitou hodinu zasedací místnost s kvalitním wifi připojením a poradu nebo jednání zde v klidu a perfektně uskutečníte. Kancelář si v budově samozřejmě můžete pronajímat i pro další úkony spojené s podnikáním.

sídlo společnosti

Cena sídla společnosti

Určitě Vás zajímá i cenová relace. Můžete si vybrat mezi fakturaci měsíční, roční nebo třeba víceletou. Dle toho se poté vypočítává cena. Je samozřejmé, že pokud máte smlouvu dlouhodobou je i cena poté nižší. Není tedy nic jednoduššího než poslat nezávaznou nabídku a poté se těšit z lukrativního sídla společnosti.