Již pohled za vchodové dveře bytu hodně vypoví o samotném majiteli. Dokonce o jeho zálibách, věku nebo jak http://ona.idnes.cz/tipy-jak-snizit-krevni-tlak-i-bez-leku-d88-/zdravi.aspx%3Fc%3DA111219_092951_zdravi_pet ý styl bydlení nás pravděpodobně bude čekat při dalších krocích. Také jak moc je pořádný a jak moc uspořádaná domácnost je pro něj prioritní. To se ale vyplatí i v případě předsíně. Je pravdou, že to mnohdy je boj o prostory, jelikož to zrovna není nějaká velká místnost, ale na druhou stranu nelze mít boty naházené v krabici, bundy na hromadě na zemi a tašky či kabelky a další doplňky poházené podél zdi.
boty na bowling
Lze ji zařídit i velmi jednoduše a svěže jen s pár vhodnými nápady. Zde se vyplatí například úložná a jednoduchá řešení, která se dají jednoduše zasadit i do stylu bydlení, které budou majitelé prosazovat. Rozhodně to bude vypadat lépe. Postačí dokonce zvolit i menší botníky do předsíně, pouze na sezónní boty a ostatní obuv uložit v jiném prostoru, například bytové šatny. Není nutné mít u vchodových dveří všechny boty, které se v domácnosti naleznou.
boty naházené v krabici

Vybíráme botník

Právě botník je součástí předsíně a jeho úkolem je jednoduše poskytnout zázemí pro boty. Někdy ho lze umístit i venku před vchodovými dveřmi, ale to lze pouze jen v některých domech. Také by se mohlo stát, že ráno bychom zde nemuseli najít nic. Výrobci nabízí poměrně dost velkou škálu různě provedených modelů, které jsou vkusné a dokonce nezaberou tolik místa, což dává možnost tento díl nábytku postavit uvnitř a neřešit další problémy. Zde jsou například ideální botníky s výklopnými zásuvkami. Obuv se uloží dovnitř, kde má dostatečný prostor a jednoduše se uzavře tlakem nahoru. Vznikne jakási velmi elegantní skříňka, která může mít různé velikosti a přirozeně i materiál. Je ale pravdou, že tento styl bude vhodný pouze pro nízkou obuv. Pro zimní vysokou botu budeme muset najít jiné zázemí. Menší výšku botníku lze poté využít jako odkládací prostor.