Je pravdou, že většina žen v dnešní době nemá zrovna moc času na ruční práce a také je už spousta takových, které k tomu nebyly vedeny a nevidělo to u svých maminek a babiček a tak k ručním pracím nemají vztah nebo je nebaví nebo nevědí jak na to. Kde jsou ty doby, kdy jste si zašla ke krejčímu či švadleně, aby Vám ušila šaty opravdu na míru a měla jste tak opravdový originál? Dnes sice v obchodech najdete naprosto všechno, ale také je pravdou, že tu stejnou halenku nebo to stejné tričko nosí na sobě dalších několik tisíc lidí.

látka

Pokud chcete mít opravdový originál, tak si jej musíte sami ušít. Ať už patříte k profesionálním švadlenám nebo si sem tam jen tak něco spíchnete sama pro sebe či své okolí, vždy ke své práci potřebujete kvalitní látky a přesně takové najdete v naší rozmanité nabídce v mnoha nejrůznějších vzorech, z různých materiálů a také v mnoha různých barevných odstínech a to ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek.

Naši metráž můžete využít také jako patchwork látky. Dobře víme, jak je dnes patchwork rozšířenou technikou a my Vám pro tuto techniku šití nabízíme opravdu velký výběr metráže, kterou můžete použít v rozmanitých střizích pro Vaše originální deky, kabelky či oblečení. Vy sami si můžete objednat, kolik metrů budete chtít, a jakého odstínu či vzoru budete chtít a originálně je sešít a zkombinovat do nejrůznějších vzorů a tvarů.

látky

Metoda patchwork je velmi jednoduchou technikou šití a může se jí věnovat i naprostý začátečník. Patchwork látky pouze nastříháte na zvolené tvary a přišpendlíte k sobě a posléze na šicím stroji či ručně přišijete. Této technice se díky naší velké nabídce patchwork látek může věnovat téměř každý. A proto neváhejte a vyberte si z naší rozmanité nabídky a pusťte se do práce.