Máte takový pocit, že je právě tohle Váš problém? Bolí Vás to a výrazně Vám to omezuje život? Máte křeče a už se ani nemůžete pořádně uvolnit, aniž byste se nemuseli kroutit bolestí? Tohle asi budou hemeroidy. Pokud máte podezření, že je právě tohle vaším problémem, tak nejlépe hned v začátcích navštivte naši ordinaci, kde Vám všechno odborně vyšetříme a navíc Vám můžeme i ambulantně vyřešit Váš problém, bez nějaké hospitalizace a výrazného zásahu do těla.

pozadí

To je ale pouze v případě, pokud přijdete hned. Pokud to necháte opravdu dlouhou dobu, tak tento problém se stane závažnějším a pak bude také těžší to odstranit. Budete s tím mít větší problém, bolesti se budou stupňovat a budete muset pobýt delší dobu nemocnici. Všechno závisí jenom na Vás. My máme nejmodernější technologie, aby byla vyšetření pro Vás příjemná a nebáli jste se. Naši doktoři se k vám budou chovat opravdu dobře, tak se jim nebojte svěřit opravdu všechno, co si myslíte.

Co doporučujeme
Po zákroku byste rozhodně měli dodržovat pitný režim, zvýšit podíl vlákniny ve stravě a trochu upravit jídelníček, abyste nejedli moc tučné a podobně. Omezte kořeněná a kyselá jídla. Měli byste si sprchovat koneční alespoň dvakrát denně po dobu dvou až tří minut vlažnou vodou. Neměli byste se hned po zákroku vrhnout do posilovny, konzumovat alkoholu, jezdit na kole a podobně. Pokud si nejste jistí, jestli je tento problém i zároveň Vaším problémem, tak byste se měli rozhodnout a napsat do naší poradny, která je samozřejmě zdarma a pokud budete mít jakékoliv dotazy, tak my Vám pomůžeme a poradíme. Jsme tu jenom pro Vás, tak se nebojte nás na něco zeptat.

pilulky

Výhody
· Přívětivé jednání
· Skvělé ceny
· Poradna zdarma
· Klinika v centru Prahy

Měli byste se rozhodnout opravdu správně a vybrat si možnost řešení problému, než se z Vašeho zatím malého problému stane opravdu veliký problém a to jistě nechcete.