Jestli zvažujete stavbu rodinného domu, měli byste si ujasnit jestli budete zvládat stavbu svépomocí a nebo si necháte dům postavit. Obě varianty mají klady i zápory.

Stavba svépomocí
Pro stavbu svépomocí se rozhodují nejčastěji lidé, kteří jsou vyučení v některém z příbuzných oborů stavitelství a nebo kteří mají příbuzné a kamarády, kteří dokážou se stavbou domu kdykoliv pomoct. Jiná situace je u člověka, který nemá zkušenosti se stavebnictvím a je na všechno sám. Svépomocí sice můžete ušetřit peníze, ale musíte počítat s tím, že budete trávit na stavbě veškerý volný čas, aby se stavba něm posunula. Navíc musíte počítat s tím, že pokud nebudete vědět jak se některé věci dělají a budete to zkoušel sami, nemusí se vám všechno povést tak jak chcete.

nový bungalov

Pro mnoho lidí je lepší oslovit stavební firmu a nechat si postavit dům. My stavíme rodinné domy na klíč – bungalovy i patrové domky. Z naší nabídky typových projektů si vybere každý, kdo hledá kvalitu za přijatelnou cenu. Naše nejlevnější domy stavíme za cenu od tří milionů korun. Jestli máte pozemek a chcete si nechat postavit dům od spolehlivé firmy, která už klientům předala desítky domů po celé České republice, jste u nás správně.

nový dům

Dáváme si záležet na naší pověsti
Chceme abychom byli spolehlivou firmou, která staví kvalitní domy. Klienti si nejčastěji volí bungalovy, které vypadají dobře a jsou velice praktické. Na našem webu se můžete podívat na spoustu hotových domů, které jsme už předali. U každého našeho projektu si můžete prohlédnout nejen půdorys, ale i vizualizaci exteriéru.
Všechny domy stavíme jako dřevostavby nebo zděnou variantu. Snažíme se termíny dodržovat, a klientům umožňujeme aby si stavbu chodili sami kontrolovat. Využijte možnost nechat si postavit dům za skvělou cenu ve vysoké kvalitě a objednejte se k nám na první schůzku.